Kotce pro psy a jejich 10 výhod při chovu psů!

Kotce pro psy a jejich 10 výhod při chovu psů!

Kotce pro psy Standard představují vysoce kvalitní a odolné řešení pro chov psů, které zajišťuje jejich pohodlí a bezpečí. S žárově zinkovanou konstrukcí, palubkami tloušťky 19 mm a pozinkovanou střechou z trapézového plechu,  poskytují kotce dlouhou životnost a spolehlivost.

Kotce pro psy - kvalita a cena

S cenou od 25 990,- Kč s DPH, jsou kotce pro psy Standard cenově dostupnou volbou pro každého majitele psa. Nabízíme rovněž různé varianty podle vašich potřeb:

 • Rozměr: V nabídce jsou kotce pro psy 2x2 m, 2x3 m a 2x4 m, ale lze vyhovět i individuálním požadavkům na objednávku.
 • Varianta stěny: Kotce pro psy si můžete vybrat s přední stěnou ze sítě 5 x 5 cm s tloušťkou sítě 4 mm nebo z kulatiny o tloušťce 8 mm s roztečí 85 mm.

Kotec pro psa Standard 2 x 4 m

Kotce pro psy - montáž kotce a životnost

Kotce pro psy se snadno a rychle montují, což vám ušetří čas a námahu. Konstrukce stěn z ocelového žárově zinkovaného rámu a dřevěné výplně z palubek o síle 19 mm zajišťuje odolnost vůči povětrnostním vlivům. Dřevo je speciálně ošetřeno bezbarvým nátěrem proti plísním a vlhkosti, což prodlužuje životnost vašeho kotce.

Kotce pro psy jsou dodávána s pevnou podlahou, která je tvořena ocelovým rámem s nožičkami a podlahovou krytinou z Cetris desek, zatímco střecha je vyrobena z trapézového pozinkovaného plechu, což zajišťuje pevnost a odolnost proti povětrnostním podmínkám.

Kotec pro psa Standard 2 x 3 m

Kotce pro psy Standard - spolehlivé řešení pro chov psů!

Kotce pro psy Standard jsou ideálním řešením pro majitele psů, kteří chtějí zajistit bezpečné a pohodlné prostředí pro své psy. Kotce pro psy díky své kvalitě, odolnosti a jednoduché montáži jsou skvělou volbou, jak svým psům zhotovit kvalitní, kryté a bezpečné venkovní prostředí.

Kotce pro psy a 10 důvodů proč si je pořídit!

Odolná konstrukce pro bezpečnost: Kotec pro psy Standard nabízí pevnou a odolnou konstrukci z ocelového žárově zinkovaného rámu, která zajišťuje bezpečné prostředí pro vašeho psa. Díky své pevnosti a provedení je vhodný tento typ kotec pro různá plemena psů.

 1. Dlouhá životnost a udržitelnost vzhledu: S kvalitními materiály a povrchovou úpravou mají kotce pro psy Standard dlouhou životnost a vyžaduje minimální údržbu. To znamená méně starostí a více času stráveného s vaším věrným kamarádem.

Kotec pro psa Standard 2 x 3 m

 1. Variabilita rozměrů: Kotce pro psy nabízíme v různých rozměrech, aby vyhovovaly potřebám různých plemen psů a prostorovým možnostem majitelů. Od menších kotců pro malé psy až po větší pro větší plemena či více psů.

 2. Jednoduchá montáž: Montáž kotců je snadná a bezproblémová, což šetří váš čas a úsilí. S přehlednými instrukcemi a minimem nářadí bude váš kotec připraven k použití během krátké doby.

Kotec pro psa Standard s kulatinou

 1. Ochrana proti povětrnostním vlivům: Kotec pro psy Standard je navržen s ohledem na odolnost vůči povětrnostním podmínkám. Stěny a střecha jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které chrání vašeho psa před deštěm, větrem a slunečním zářením.

 2. Bezpečné a pohodlné prostředí: Kotce pro psy mají dřevěné stěny, které jsou ošetřeny bezbarvým nátěrem proti plísním a vlhkosti, což zajišťuje bezpečné a pohodlné prostředí pro vašeho psa. Materiály jsou bezpečné a neškodné pro zvířecí zdraví.

Kotec pro psa Standard 2 x 3 m

 1. Flexibilita ve výběru stěn: Možnost volby mezi sítí oka 5 x 5 cm nebo kulatinou umožňuje přizpůsobit kotec podle potřeb a preferencí vašeho psa. Kotce se sítěnou stěnou jsou vhodné pro malé i velké psy. Kotce s přední stěnou z kulatiny je vhodný pro středně velké psy a pro velké psy.

 2. Snadný přístup a čištění: Přední dveře s jednoduchým zavíráním umožňují snadný přístup k vašemu psovi. Mezera mezi podlahou a přední stěnou je vodná pro vymetání nečistot z kotce, případně při oplachování podlahy a pro udržování čistého a uklizeného prostoru.

 3. Moderní vzhled: Kotec pro psy Standard má moderní a esteticky příjemný design, který se snadno hodí do vaší zahrady nebo venkovního prostoru. Jeho jednoduché provedení a použité materiály dodávají prostoru pěkný vzhled.

Kotec pro psa Standard 2 x 3 m

 1. Investice do zdraví a bezpečí vašeho psa: Kotec pro psy Standard není jen místem pro uzavření a zadržení psa, ale také místem, kde pes může spát a schovat se před nepříznivým počasím. Pokud máte psa určeného pro venkovní chov, měli byste myslet na to, jak vytvořit pro psa kryté a osobní zázemí.

TEXAS CONNECTION – Váš partner při výběru kotce a boudy pro psa

V našem internetovém obchodě Texas Connection vám přinášíme osvědčenou a funkční nabídku psích bud a kotců pro vaše psy. Pokud preferujete kvalitní dřevěné psí boudy, v Texas Connection naleznete ideální možnosti výběru. Máte dotazy nebo návrhy?

Nejste si jisti, který produkt je pro vašeho psa ten pravý? Kontaktujte nás e-mailem nebo telefonicky. Jsme tu pro vás a těšíme se na vaše dotazy abychom vám pomohli najít ideální řešení pro pohodlí a bezpečí chov psů.