Dřevěná garáž, kterou potřebujete, abyste udrželi své auto v top stavu!

Dřevěná garáž, kterou potřebujete, abyste udrželi své auto v top stavu!

Dřevěné garáže se stávají stále populárnější volbou pro ty, kteří hledají esteticky příjemné a pevné úložné prostory pro svá vozidla. Naše dřevěná garáž, o rozměru 4,5 x 6 metrů, nabízí optimální kombinaci designu, kvality a praktičnosti pro každodenní používání.

Maximální ochrana vašeho vozu

Konstrukce této garáže je zhotovena z pevných hoblovaných hranolů, což zajišťuje vysokou stabilitu a odolnost vůči povětrnostním vlivům. Opláštění z 19mm tlustých smrkových palubek dodává garáži nejen pevnost, ale také estetický vzhled.

Garáž pro auto

Kvalitní garážová vrata

Vstupními dveřmi garáže jsou výsuvná vrata o rozměrech 2,5 x 2,2 metrů, což usnadňuje pohodlný přístup k vozidlu. Vrata jsou navíc konstruována s ohledem na dlouhou životnost a spolehlivé fungování.

Dřevěná garáž pro auto

Pozinkovaná střecha s dlouhou životností

Střecha garáže je pokryta trapézovým pozinkovaným plechem, což zabezpečuje optimální odvod dešťové vody a snížení rizika korozí. Toto řešení navíc minimalizuje potřebu pravidelné údržby a zvyšuje celkovou odolnost konstrukce.

Garáž pro 1 auto

Dřevěná garáž s mnoha možnostmi využití

Zabezpečení vašeho auta je pouze jedním z využití dřevěné garáže. Prostor garáže Je dostatečně velký, aby se dal využít jako dílna. Všechno vaše vybavení a nářadí se vám krásně vejde a vy budete mít stále prostor pro práci bez pocitu, že jste v přeplněné místnosti. I když máte auto zaparkované uvnitř, stále vám zbyde další místo pro parkování kol nebo uskladnění zahradnického nářadí a dalších potřeb.

Využijte svou dřevěnou garáž na maximum

Dřevěnou garáž si nejlépe užijete, pokud si vnitřní prostor přizpůsobíte podle sebe. Na přední stěnu můžete instalovat jedno světlo, které vám pomohou udržet bezpečnější vjíždění a vyjíždění. Neméně důležitá jsou samozřejmě vnitřní světla. Ještě lepší je mít dřevěnou garáž pro případ deště co nejblíže domu, abyste nepromokli, než dorazíte k autu.

Přirozené světlo v garáži

Pro optimální přirozené osvětlení interiéru jsme do stěn garáže umístili prosvětlovací okna. Tato okna jsou vyrobená z odolných polykarbonátových desek, které zajišťují dlouhou životnost a kvalitní přirozené světlo.

Dřevěné domky a garáž

Doprava a montáž dřevěné garáže

Při objednávce naší garáže nabízíme kompletní dodávku včetně montáže. Zákazník se však musí předem připravit na montáž vytvořením betonové podlahy, betonových patek nebo zámkové dlažby. Alternativně lze garáž instalovat i pomocí zemních vrutů, což poskytuje flexibilitu při umístění.

Dřevěná garáž s trapézovou střechou

Dobře se starejte o svou garáž

Aby vaše dřevěná garáž zůstala ve velmi dobrém stavu, musíte se o ni dobře starat. Musíte začít tím, že použijete betonový základ k izolaci vaší garáže od země. Musíte také použít správné ošetření dřeva, abyste zabránili plesnivění a hnilobě.

Udržování dřevěné garáže v suchu je jedním z klíčových prvků, jak ji udržet v dobrém stavu a zabránit jejímu rozpadu v průběhu času. Cokoli můžete udělat pro zabránění vlhkosti, prospěje vaší garáži. Pokud je vaše garáž dobře udržovaná, dřevo zůstane pevné a bude vypadat skvěle i po mnoha letech.

Dřevěná garáž je perfektní způsob, jak udržet vaše auto v bezpečí a v dobrém stavu. Poskytuje ochranu proti dešti, sněhu, větru a dalším povětrnostním vlivům. Také chrání vaše auto před snadnou krádeží tím, že ho skryje před zloději.

Vaše dřevěná garáž je dostatečně velká, aby se k ní vešlo nářadí, jízdní kola a další potřeby, přičemž máte dostatek volného místa. Pokud takovou dřevěnou zahradní stavbu z nějakého důvodu nevyužíváte jako garáž, můžete ji přestavět na dílnu nebo domácí kancelář.

TEXAS CONNECTION – Váš partner při výběru zahradního domku a garáže

V našem internetovém obchodě Texas Connection vám přinášíme osvědčenou a funkční nabídku zahradních domků a garáží pro vaše potřeby. Pokud preferujete kvalitní dřevěné konstrukce, v Texas Connection naleznete ideální možnosti výběru.

Máte dotazy?

Máte dotazy nebo návrhy? Nejste si jisti, který produkt je pro vaše potřeby ten pravý? Kontaktujte nás e-mailem nebo telefonicky. Jsme tu pro vás a těšíme se na vaše dotazy abychom vám pomohli najít ideální řešení pro pohodlí a bezpečí v oblasti zahradních domků a garáží.