Potřebujete kotec pro psa jiného rozměru?

kotec pro psa s výběhem

Nabízíme kotce pro psy dle požadavků zákazníka

Svým zákazníkům nabízíme možnost zakázkové výroby kotců pro psy, které jsou plně přizpůsobeny individuálním požadavkům. Rádi s Vámi probereme možnosti zhotovení kotce pro psa, případně provedeme zaměření a následnou montáž kotce.

Ohrady pro psy a výběhy pro psy

Nabízíme výrobu a montáž ohrad a výběhů pro psy. Ohrady pro psy jsou řešeny z ohradní stěn. Ohradní stěny dodáváme v základních rozměrech 2 m, 3 m a 4 m nebo v rozměrech dle požadavků zákazníka. Sestavení stěn je velmi jednoduché a provádí se pomocí spojovacího materiálu. Montáž stěn k terénu se řeší ukotvením pomocí ocelových kotev nebo kotvením do betonových patek a mezi jednotlivé ocelové sloupky. Všechno potřebné vybavení a materiál je součástí naší dodávky.

kotce pro psy sestava kotců pro psy s přístavkem

Doprava a montáž kotců pro psy

Věříme, že individuální přístup je klíčový, a proto naše služby nekončí pouze výrobou kotců. S naším týmem vám poskytneme poradenství a vybereme správný kotec pro psa dle naší standardní nabídky nebo vám rádi zpracujeme cenovou nabídku na kotec pro psa dle vašeho zadání. Navíc se můžete spolehnout na naše profesionální služby montáže, abyste získali hotový kotec přesně podle vašich představ.

kotce pro psy montáž

Poptávka kotce

V případě zájmu nám můžete zaslat vaší poptávku kotce, sestavy kotců nebo ohrady pro psy na email obchod@texasconnection.cz