Z jakého materiálu jsou naše psí boudy a jak jsou zateplené?

Z jakého materiálu jsou naše psí boudy a jak jsou zateplené?

Psi jsou nejen našimi věrnými společníky, ale také členy naší rodiny. Proto si zaslouží pohodlné a bezpečné místo, kde mohou odpočívat a chránit se před nepřízní počasí. Naše zateplené psí boudy od českého výrobce Texas Connection přinášejí kombinaci pevnosti, kvality a komfortu pro všechny plemena psů.

Technická tabulka: Materiály a izolace

Část boudy Materiál Tloušťka
Stěny Palubky tloušťka 19 mm 19 mm
Polystyren síla 30 mm 30 mm
Vnitřní hladká deska soolit tloušťka 3 mm 3 mm
Celková síla stěn 52 mm
Střecha a podlaha Izolace ve střeše a podlaze
Rám Pevný pozinkovaný rám
Odolnost chodu Chráněn proti okusu od psa
Odjímatelná střecha Pro snadnou údržbu vnitřního prostoru
Krytina střechy Pozinkovaný plech
Nožičky Chránění před chladem a vlhkem od země
Přepážka Dřevěná přepážka oplechovaná
Ošetření palubek Bezbarvý nátěr proti plísním a vlhkosti

 

Funkční design pro pohodlí vašeho psa

Naše psí boudy jsou navrženy s ohledem na potřeby vašich psů. Pevný pozinkovaný rám poskytuje stabilitu a odolnost, zatímco odolnost chodu chrání boudu před případným okusováním. Odjímatelná střecha usnadňuje čištění a údržbu vnitřního prostoru.

Stěny boudy jsou tvořeny kombinací palubek, polystyrenu a vnitřní hladké desky soolit, což zajišťuje optimální izolaci a ochranu před vlivy počasí. Krytina střechy z pozinkovaného plechu zajišťuje pevnost a odolnost proti povětrnostním podmínkám.

Přejít na ukázku provedení izolace

Vhodné pro všechna plemena psů

Nabízíme psí boudy vhodné pro všechna plemena psů, připravené skladem a ihned k používání. Bez ohledu na to, zda žijete ve městě nebo na venkově, naše psí boudy jsou ideální volbou pro poskytnutí pohodlného prostředí vašemu psu.

Jaké produkty dále vyrábíme

V kontrastu k našim psím boudám nabízíme také kotce pro psy, kde si můžete umístit naši psí budu a vytvořit tak psovi pěkné zázemí na zahradě. Pro ty, kteří hledají kompletní vybavení, máme k dispozici krmítka pro psy s nerezovými miskami v různém provedení.

S produkty od Texas Connection můžete mít jistotu, že poskytujeme nejen kvalitní, ale i pohodlné a bezpečné životní prostředí pro vašeho psa. Podpořte českého výrobce a dopřejte svému psovi to nejlepší!