Boxy pro koně

Boxy pro koně

Boxy pro koně

Boxy pro koně vnitřní jsou 2,2 m vysoké, výška výdřevy je 1,3 m. Tloušťka dřeva je 42 mm, profil pero-drážka, dřevo smrk. Mřížová část se skládá ze svislých ocelových trubek průměr 22 mm, které jsou připevněny s jasnou roztečí na ocelový rám 50 x 50 mm. Výška žárově zinkovaných mříží je 0,9 m. 

Boxy pro koně jsou kvalitní a bezpečné. Posuvné dveře jsou široké 1,4 m (průchod 1,3 m) a zavírají se pomocí výsuvného zavírače na pružině. Dveře se posouvají na vodící kolejnici. Stěny lze různě kombinovat a boxy kdykoliv rozšiřovat do požadované délky a šířky. Boxy pro koně jsou dostupné v šířce 3 m, 3,5 m a 4 m.

Potřebujete řešení
pro vaše potřeby?

Boxy pro koně na zakázku

Na přání zákazníka vyrobíme boxy pro koně v jiné provedení. Nabízíme výdřevu boxů pro koně z různého typu dřeva např. modřínové dřevo, dubové dřevo a jiné. Dle požadavku provedeme i nátěr dřeva nebo impregnaci dřeva. Nabízíme také boxy pro koně včetně dopravy a montáže nebo boxy pro koně přesně na míru pro Vaší stáj. Pro vnitřní boxy pro koně dodáme gumové podlahy, napáječky, krmné žlaby a další chovatelská zařízení. Pro zaměření a zpracování cenové nabídky na boxy pro koně nás prosím kontaktujte.