Jak vybrat
chovatelské zařízení

Poradíme Vám, co je potřeba zvážit
pro správný výběr produktu,
aby vyhovoval vašim potřebám.

Účel chovatelského zařízení

Chovatelská zařízení usnadňují a urychlují chovatelům práci se zvířaty. Práce s chovatelským zařízením je také bezpečnější. Některá chovatelská zařízení jako jsou např. krmelce napomáhají optimalizovat ztráty krmiva. Ohradní panely jsou vhodné pro vybudování ohrad a výběhů nebo pro bezpečnou manipulaci se zvířaty. Přístřešky zase poskytují pro koně a skot přístřeší před nepříznivým počasím.

Rozměry chovatelského zařízení

Výběr rozměrů chovatelského zařízení není nijak složitý. V naší nabídce najdete standardní rozměry krmelců, ohradních panelů, přístřešků, pastevních bran i boxů pro koně. Je na Vás, co Vám bude vyhovovat nejlépe. Na přání zákazníka můžeme provést také výrobu jiných rozměrů chovatelského zařízení.

Materiál

Výběr materiálu nechte na nás. Všechna naše chovatelská zařízení vyrábíme pouze z kvalitních a bezpečných materiálů. Za téměř 25 let výroby chovatelského zařízení jsme se nesetkali s žádnou vážnější reklamací našich produktů. Můžete se spolehnout, že vždy dostanete kvalitní chovatelská zařízení.

Typ chovatelského zařízení

V naší nabídce chovatelského zařízení si můžete vybírat z levnější i dražší alternativy produktů. V porovnání můžeme uvést např. plachtový přístřešek pro koně 3 x 6 m nebo dřevěný přístřešek pro koně 3 x 6 m. Každý z jiného materiálu a za jinou cenu. Oba přístřešky však plní svůj účel na jedničku.

Montáž

Montáž chovatelského zařízení nabízíme především pro pastevní přístřešky, kruhové jízdárny, stany pro koně a boxy pro koně. Ostatní chovatelská zařízení, jako jsou např. ohradní panely a krmelce je možné buďto jednoduše sestavit nebo ihned používat.

Údržba chovatelského zařízení

Díky odolným materiálům s dlouhou životností není potřeba provádět u chovatelského zařízení žádnou složitou údržbu. Ocelová konstrukce je žárově zinkovaná, různé typy krytiny jsou pouze od osvědčených dodavatelů. Dřevěné výplně jsou ošetřené nátěrem proti plísním a vlhkosti.

Potřebujete
poradit?