Jak vybrat
chovatelské zařízení

Poradíme vám, co je potřeba zvážit
pro správný výběr produktu,
aby vyhovoval vašim potřebám.

Zařízení pro chov zvířat

Abychom vám mohli pomoc s výběrem chovatelského zařízení, pořebujeme od vás vědět, jakým chovem se zabýváte a jaká zvířata budou zařízení využívat. V naší nabídce máme chovatelská zařízení pro koně, skot a ovce. Produkty jsou v katalogu označené pro konkrétní využití.

Pastviny a stáje

Dále je potřeba znát, zdali sháníte chovatelská zařízení pro chov zvářat na pastvinách nebo pro chov ve stájích. Pro chov na pastvinách nabízíme krmelce, přístřešky, pastevní brány a ohradní panely. Pro chov ve zvířat stájích nabíízme boxy pro koně a stany pro koně. S výběrem vám rádi poradíme, případně si můžete prohlédnout náš katalog.

Cenová nabídka

Jestli již nyní máte vybrané konkrétní chovatelské zařízení, zašlete nám váš výběr na e-mail nebo přes poptávkový formulář a my vám rádi zpracujeme cenovou nabídku přímo pro vás. Pokud se rozhodnete u nás nakoupit větší množství produktů, rádi vám poskytneme množstevní slevu.

Výroba

Mimo naší standardní nabídku v katalogu vám můžeme nabídnout výrobu chovatelského zařízení dle vašich požadavků.

Termín dodání

Produkty průběžně doplňujeme na sklad, abychom vám zaručili rychlé dodání. V případě nedostupnosti produktů je termín dodání 2-3 týdny od objednání.

Doprava a montáž

Chovatelská zařízení je možné si osobně odebrat v sídle naší firmy v Tachlovicích, případně vám můžeme vaší objednávku dovést prostřednictvím spediční služby. Nabízíme také dopravu a montáž produktů.

Potřebujete
poradit?