Pastevní přístřešky

Pastevní přístřešky

Pastevní přístřešky

Pastevní přístřešky jsou Jednoduchým řešením pro ochranu vašich hospodářských zvířat před deštěm, větrem, sněhem a sluncem. Plachtové přístřešky jsou dostupné v rozměru 3 x 6 m – pastevní přístřešek pro koně nebo 6 x 6 m – pastevní přístřešek pro skot. Nabízíme pastevní přístřešky plachtové nebo pastevní přístřešky dřevěné. Ocelová konstrukce všech námi vyráběných přístřešků je žárově zinkovaná.

Pro plachtové přístřešky používáme kvalitní PVC krytinu o síle 680g/m2 v barvě dle požadavku zákazníka. Dřevěné pastevní přístřešky mají dřevěné stěny s výplní smrkového dřeva tl. 35 mm v provedení pero-drážka. Pastevní přístřešky dodáváme včetně dopravy a montáže.

Potřebujete řešení
pro vaše potřeby?

Pastevní přístřešky na zakázku

Na přání zákazníka vyrábíme přístřešky pro koně, přístřešky pro skot nebo přístřešky pro ovce různých rozměrů a provedení. Nabízíme pastevní přístřešky s různým typem výdřevy např. stěny ze smrkových nebo modřínových fošen tloušťky od 22 mm do 42 mm v provedení pero-drážka. Vyrábíme pastevní přístřešky plachtové nebo pastevní přístřešky dřevěné.

Přístřešky dodáváme po celé České Republice i na Slovensko. Přístřešky jsou stavebnicového typu a lze je smontovat podle návodu na montáž. Pro naše zákazníky nabízíme také dopravu a montáž přístřešků. Všechny ocelové konstrukce přístřešků jsou žárově zinkované, což zaručuje dlouhou životnost produktů s nízkým nárokem na údržbu.

Na přání zákazníků dodáváme pro přístřešky vybavení jako je např. gumová podlaha, boxy pro koně, napáječky a krmné žlaby. V případě zájmu o zaslání cenové nabídky nás prosím kontaktujte na e-mail: obchod@texasconnection.cz nebo volejte na tel.: 725 109 439.