Stany pro koně

Stany pro koně

Stany pro koně s dřevěnými boxy mohou být ihned instalovány pro dočasné nebo trvalé ustájení koní. Nejčastěji se stany pro koně využívají  na výstavách, sportovních akcích a koňských závodech. Sestavit stan pro koně je snadné a rychlé. Tento systém je stabilní a robustní a proto může být instalován na libovolný terén bez stavebních základů a ukotvení.

Počet boxů pro ustájení koní může být různý, záleží na velikosti stanu. Rozměr boxů základní je 2,8 x 2,8 m. výška boxů je 2,2 m. Přední stěny boxů jsou s otevíracími dveřmi. Dělící a boční stěny jsou dřevěné plné. Výplň stěn je z vodovzdorné překližky, tloušťka 18 mm. Může být ale i plachtová nebo dřevěná. Horní výplň předních stěn s otevíravími dveřmi je sítěná, oka 50 x 50 x 4 mm.

Ocelová konstrukce stanů a boxů je žárově zinkovaná. Střecha je z PVC plachty o síle 680 g/m². Upevnění PVC plachty je řešeno pomocí gumového lana přímo ke konstrukci stanu.

Potřebujete řešení
pro vaše potřeby?

Stany pro koně na zakázku

Na přání zákazníka vyrábíme stany pro koně různých rozměrů a provedení. Nabízíme stany pro koně s různým typem výdřevy např. stěny ze smrkových nebo modřínových fošen tloušťky 30 mm v provedení pero-drážka. Pro opláštění střechy máme v nabídce pestrou škálu barev PVC krytiny.

Měli jsme již možnost realizovat stany pro 12 koní, stan pro 48 koní (rozměr 20 x 36 m, 2 m široká ulička) nebo stan pro 4 koně. Přizpůsobíme také rozměry boxů pro koně. Nejčastější vyrábíme boxy pro koně o rozměru 3 x 3 m nebo 3,5 x 3,5 m Všechny ocelové konstrukce stanů pro koně jsou žárově zinkované, což zaručuje dlouhou životnost produktů s nízkým nárokem na údržbu.

Stany pro koně dodáváme včetně dopravy a montáže.