Chovatelská zařízení | Texas Connection

Chovatelská zařízení | Texas Connection

Již od roku 2002 se věnujeme výrobě chovatelských zařízení pro koně a skot. Naše chovatelská zařízení vyrábíme z kvalitních materiálu, jednoduše, prakticky a bez složitých zbytečností. V našem e-shopu si můžete vybrat různá chovatelská zařízení jako jsou např krmelce, pastevní přístřešky, ohradní panely nebo kotce pro psy.

Kruhová jízdárna pro koně

Chovatelská zařízení - krmelce a ohradní panely

Nabízíme krmelce Economic Feeder, Safety Feeder nebo Texas Feeder.

Krmelec Safety Feeder je vyroben z ocelových profilů s žárově zinkovanou povrchovou úpravou, což zajišťuje vysokou odolnost vůči povětrnostním vlivům a dlouhou životnost produktu. Jeho pevná konstrukce poskytuje zvířatům stabilní a bezpečné místo pro krmení, což snižuje riziko úrazů a zlepšuje celkovou bezpečnost prostředí.

Chovatelská zařízení pro koně a skot mají spoustu výhod. Jednou z hlavních výhod např. krmelce Safety Fedder má možnost zakládání balíků sena ze zadní strany krmelce, bez nutnosti vstupovat do ohrady nebo výběhu. Tato praktická funkce usnadňuje a zrychluje proces krmení zvířat a zároveň minimalizuje riziko úrazů či nebezpečí vstupu do prostoru zvířat.

Krmelec Safety Feeder

Krmelec Safety Feeder

Chovatelská zařízení - ohradní panely pro koně a skot

Ohradní panely vyrábíme v délce 3 m a 4 m. Jsou vyrobeny z pevných materiálů, které odolávají jakémukoli poškození a zajišťují stabilitu a spolehlivost. Tato chovatelská zařízení umožňují flexibilní uspořádání chovného prostoru podle individuálních potřeb.

Chovatelská zařízení - přístřešky a jízdárny pro koně

Pro ochranu koní a skotu před nepříznivými povětrnostními podmínkami nabízíme chovatelská zařízení jako jsou např. plachtové pastevní přístřešky nebo dřevěné pastevní přístřešky. Naše přístřešky jsou dostupné v různých velikostech a provedeních, aby vyhověly potřebám každého chovatele.

Jsou vyrobeny tak, aby poskytovaly dostatečný stín a ochranu před sluncem, deštěm a větrem. Mezi naše produkty patří stan pro 10 koní, plachtový přístřešek pro koně o rozměrech 3x6 m, dřevěný přístřešek pro koně o rozměrech 3x6 m, plachtový přístřešek pro koně a skot o rozměrech 6x6 m.

Chovatelská zařízení - kruhová jízdárna průměr 18 m

Naše kruhová jízdárna je vyrobena tak, aby poskytovala ideální prostředí pro trénink a cvičení koní. Je vyrobena z pevné a kvalitní ocelové konstrukce, doplněné o dřevěné stěny a stabilní plachtovou střechu. Montáž jízdárny je snadná a probíhá do předem připravených betonových patek, což zajišťuje stabilitu a dlouhou životnost.

Stěny kruhové jízdárny jsou vyrobeny ze smrkového dřeva o síle 42 mm v provedení pero-drážka (palubky), což zajišťuje jejich pevnost a odolnost. Nad stěnami jsou umístěny protiprůvanové sítě v ocelovém rámu, které zabraňují průvanu a zlepšují ventilaci prostoru. Součástí kruhové jízdárny jsou také vstupní vrata o šířce 4 metry, která umožňují snadný vstup a výstup z prostoru.

Konstrukce kruhové jízdárny je žárově zinkovaná, což zajišťuje odolnost vůči povětrnostním vlivům a zabraňuje korozi. Střecha je vyrobena z pevné plachtové látky o hmotnosti 680g/m2, která poskytuje spolehlivou ochranu proti dešti a slunci. Celková výška jízdárny činí 6,5 metru a průměr dosahuje 18 metrů. Chovatelská zařízení, kruhové jízdárny apod. montuje naše firma, která zajistí kompletní montáž a techniku.

Chovatelská zařízení - Stan pro 10 koní

Náš stan pro 10 koní je ideálním řešením pro dočasné ustájení koní. S rozměry 7,5 x 14 metrů poskytuje dostatečný prostor pro 10 koní, zatímco pevná ocelová konstrukce s žárově zinkovaným povrchem zajišťuje stabilitu a odolnost vůči povětrnostním vlivům.

Stěny stanu jsou řešeny z voděodolné hladké překližkou tloušťky 18 mm, která chrání koně před nepříznivými povětrnostními podmínkami během ustájení. Střecha stanu je rovněž vyrobena z ocelové konstrukce s žárově zinkovaným povrchem a plachtovou krytinou o síle 680g/m2 v šedé barvě, což zajišťuje spolehlivou ochranu proti dešti a slunci.

Montáž stanu je jednoduchá a probíhá na předem připraveném, rovném terénu pomocí ocelových kotvících prvků, což zajišťuje pevné ukotvení. Stan je rozdělen na 10 boxů o rozměrech 2,8 x 2,8 metru, které poskytují koním dostatek prostoru pro odpočinek a pohyb. Celková výška stanu je 3 metry, přičemž výška stěn je 2,2 metru a šířka uličky mezi boxy je 1,7 metru.

Stan pro 10 koní

TEXAS CONNECTION – Váš partner pro chovatelská zařízení

V našem internetovém obchodě Texas Connection vám nabízíme osvědčené a funkční chovatelská zařízení pro koně, skot a ovce. Pokud preferujete kvalitní chovatelská zařízení, v Texas Connection vyrábíme pouze osvědčené produkty.

Máte dotazy ohledně chovatelského zařízení? Kontaktujte nás e-mailem nebo telefonicky. Jsme tu pro vás a těšíme se na vaše dotazy abychom vám pomohli najít ideální řešení pro váš chov.