Z jakého materiálu jsou naše psí boudy?

Z jakého materiálu jsou naše psí boudy?

Psi jsou nejen našimi věrnými společníky, ale také členy naší rodiny. Proto si zaslouží pohodlné a bezpečné místo, kde mohou odpočívat a chránit se před nepřízní počasí. Naše zateplené psí boudy jsou kvalitním řešením, pokud přemýšlíte, jak rychle a snadno zhotovit pro venkovní chov psů kvalitní zázemí.

Psí boudy -  materiály a izolace

Část boudy Materiál Tloušťka
Stěny Palubky tloušťka 19 mm 19 mm
Polystyren síla 30 mm 30 mm
Vnitřní hladká deska soolit tloušťka 3 mm 3 mm
Celková síla stěn 52 mm
Střecha a podlaha Izolace ve střeše a podlaze
Rám Pevný pozinkovaný rám
Odolnost chodu Chráněn proti okusu od psa
Odjímatelná střecha Pro snadnou údržbu vnitřního prostoru
Krytina střechy Pozinkovaný plech
Nožičky Chránění před chladem a vlhkem od země
Přepážka Dřevěná přepážka oplechovaná
Ošetření palubek Bezbarvý nátěr proti plísním a vlhkosti

 

Psí boudy - provedení

Naše psí boudy jsou vyrobeny s ohledem na dlouhou životnost. Pevný pozinkovaný rám poskytuje stabilitu a odolnost, zatímco oplechování vchodu chrání boudu před případným okusováním. Psí boudy jsou s odjímatelnou střechou, což usnadňuje čištění a údržbu vnitřního prostoru.

Stěny psí boudy jsou tvořeny kombinací palubek, polystyrenu a vnitřních desek z materiálu soolit, což zajišťuje optimální izolaci a ochranu před vlivy počasí. Krytina střechy z pozinkovaného plechu a izolace zajišťuje pevnost a odolnost proti povětrnostním podmínkám.

Psí boudy vhodné pro všechna plemena psů

Nabízíme psí boudy vhodné pro všechna plemena psů, připravené skladem a ihned k používání. Bez ohledu na to, zda žijete ve městě nebo na venkově, naše psí boudy jsou ideální volbou pro poskytnutí pohodlného prostředí při chovu psů.

Jaké produkty pro psy dále vyrábíme?

Pokud chcete pro chov psů zhotovit větší zázemí, nabízíme také kotce pro psy, kde si můžete umístit psí boudu a vytvořit tak psovi pěkné zázemí na zahradě. Pro ty, kteří hledají kompletní vybavení, máme k dispozici krmítka pro psy s nerezovými miskami v různém provedení.

S produkty od Texas Connection můžete mít jistotu, že dostanete nejen kvalitní, ale i pohodlné a bezpečné chovatelské zařízení pro vašeho psa. Podpořte českého výrobce a dopřejte svému psovi to nejlepší!