Kotce pro psy

Naše kotce pro psy lze snadno a rychle sestavit. Montáž se provádí pomocí speciálních spojek a pevnostních šroubů. Ocelové rámy kotců jsou žárově zinkované. Tato povrchová úprava zaručuje dlouhou trvanlivost kotců. Naše kotce pro psy využívají různá plemena psů, chovatelské stanice nebo státní útvary. Naší chloubou je téměř nulová reklamace našich produktů.

Kotce standard síť

Kotce pro psy s přední stěnou sítěnou jsou naše nejprodávanější typy kotců. Sítěné stěny mají oka o velikosti 5 x 5 cm. Kotce jsou vhodné pro všechny plemena psů.

Kotce standard kulatina

Naše další velmi oblíbené kotce pro psy. Kotce s přední stěnou z kulatiny využívají především střední a velká plemena psů.

Kotce s přístavkem

Naše kotce pro psy nabízíme také ve variantě kotce s přístavkem, který můžete využít jako skladovací prostory pro uložení krmiva, potřeb pro psy a nářadí.

Kotce s dělící stěnou

Potřebujete kotec pro dva psy nebo pro více psů? Kotce pro psy s dělící stěnou jsou vhodným řešením. Kotce lze libovolně rozšiřovat do požadované délky.

Kotce kombinované

Kotce pro psy kombinované nabízejí čtyři varianty předních stěn v různém provedení. Výhodou našich kotců je také možnost kombinování jednotlivých stěn dle potřeby.

Boudy pro psy

Boudy pro psy izolované a boudy neizolované vyrábíme v různých velikostech pro všechny plemena psů.

Odstavné boxy

Odstavné boxy jsou vhodné pro krátkodobé využití pro odstavení psů po výcviku nebo při odchycení psů v útulku, městě nebo v obci.

Ohrádky pro štěňata

Ohrádky můžete sestavit z dílů o velikosti 1 m nebo 2 m. Z jednotlivých dílů sestavíte potřebnou velikost ohrádky.

Krmítka pro psy

Nabízíme krmítka pevná, otočná, jednoduchá nebo dvojitá. Krmítka se jednoduše montují na přední stěnu kotce. Objem krmítek je 2,5 litru nebo 4 litry.

Vlastnosti a výhody

Pevná a stabilní
konstrukce

Kovové díly jsou
žárově zinkované

Snadná a rychlá
montáž

Ošetřeno proti
plísním a vlhkosti

Omyvatelná
podlahová krytina

Dlouhá
životnost

Možnost napojování
do požadované délky

Vyrobeno
v ČR

Kotce pro psy

Naše kotce jsou stavebnicového typu. Sestávají z kovových rámů se speciálními spojovacími prvky. Všechny kovové díly jsou žárově zinkovány. Zadní a boční stěny kotců jsou standardně dřevěné. Přední stěny jsou s dveřmi a vyrábí se se sítěnou výplní nebo s kulatinou. Podlaha kotců sestává z ocelového rámu a je dodávána včetně podlahových desek CETRIS. Střešní krytina kotců je standardně řešena z pozinkovaného trapézového plechu, ale může být i dřevěná s krytinou šindel.

Boudy pro psy vyrábíme izolované a neizolované a dodáváme je již v sestaveném stavu, připravené ihned k používání.

Odstavné boxy pro odpočinek nebo odchyt psů dodáváme v provedení se třemi místy. Odstavné boxy je možné upravit dle požadavku na dvě nebo také i na jedno místo. Odstavné boxy využívají nejčastěji kynologické organizace, města a obce.

Ohrádky pro štěňata jsou vyrobeny z žárově zinkovaných kovových rámů se síťovou výplní. Jednotlivé díly lze jednoduše sestavit do ohrádek libovolných rozměrů. Vyrábíme a dodáváme díly o velikosti 1 m nebo 2 m.

Krmítka pro psy jsou určena k montáži na přední stěnu kotců. Krmítka vyrábíme jednoduchá nebo dvojitá, pevná nebo otočná. Objem krmítek je 2,5 l nebo 4 l.