Kotce s dělící stěnou

Kotce s dělící stěnou

ROZMĚRY A PROVEDENÍ KOTCŮ S DĚLÍCÍ STĚNOU

Kotce s dělící stěnou (dvojkotec) jsou k dispozici v rozměrech 2x4 m. Na přání zákazníka je možné provést výrobu kotce s dělící stěnou o rozměru např. 2 x 6 m nebo 2 x 8 m. Přední stěny kotců jsou sítěné nebo tyčové (kulatina). Dělící stěny jsou standardně dřevěné. Tímto dělením kotce vzniknou dva kotce. Každý kotec má samostatné dveře.


KONSTRUKCE

Kotce sestávají z kovových rámů se speciálními spojovacími prvky. Všechny kovové díly jsou žárově zinkovány, čímž je zaručena odolnost vůči povětrnostním vlivům a minimální požadavky na údržbu.


STĚNY

Dřevěné stěny jsou z palubek o síle 19 mm, chráněné bezbarvým nátěrem proti plísním a vlhkosti. Přední stěna sítěná s oky 50 x 50 mm nebo tyčková z kulatiny průměr 8 mm s roztečí 85 mm s dveřmi. Výška kotce s dělící stěnou (dvojkotec) vepředu 2 m a vzadu 1,8 m.


STŘECHA

Střecha je rovná se spádem dozadu, může být i dopředu. Krytinu střechy tvoří pozinkovaný trapézový plech. Přesah střechy je standardně 20 cm vpředu, 10 cm vzadu.


PODLAHA

Podlahu představuje ocelový rám s nožičkami příslušného rozměru Podlahová krytina je z cetris desek o síle 14 mm. Desky jsou snadno umyvatelné, nepropustné a mrazuvzodrné. Na přání zákazníka dodáváme i podlahové dřevěné díly z prken o síle 19 mm, z lícní strany hoblované.


DVEŘE

Dveře mají pevný kovový rám s výplní sítí nebo kulatinou. Otvírání dveří je dovnitř směrem na boční stěnu kotce. Šířka dveří je 70 cm. Dveře se zavírají pomocí zástrče, do kterého je možné vložit visací zámek.

Potřebujete řešení
pro vaše potřeby?