Kotce standard kulatina

Kotce standard kulatina

ROZMĚRY A PROVEDENÍ TYČKOVÝCH KOTCŮ

Kotce pro psy tyčkové jsou k dispozici v rozměrech 2x2 m, 2x3 m a 2x4 m. Vyberte si, jaký rozměr vám nejvíce vyhovuje. Tyčkové kotce mají standardně zadní a boční stěny dřevěné. Přední stěna je tyčková z kulatiny s roztečí 85 mm s dveřmi


KONSTRUKCE

Kotce sestávají z kovových rámů se speciálními spojovacími prvky. Všechny kovové díly jsou žárově zinkovány, čímž je zaručena odolnost vůči povětrnostním vlivům a minimální požadavky na údržbu.


STĚNY

Dřevěné stěny jsou z palubek o síle 19 mm, chráněné bezbarvým nátěrem proti plísním a vlhkosti. Přední stěna je tyčková z kulatiny průměr 8 mm s roztečí 85 mm. Výška kotce vepředu 2 m a vzadu 1,8 m.


STŘECHA

Střecha je rovná se spádem dozadu, může být i dopředu. Krytinu střechy tvoří pozinkovaný trapézový plech. Přesah střechy je standardně 20 cm vpředu, 10 cm vzadu.


PODLAHA

Podlahu představuje ocelový rám s nožičkami příslušného rozměru. Podlahová krytina je z cetris desek o síle 14 mm. Desky jsou snadno umyvatelné, nepropustné a mrazuvzodrné. Na přání zákazníka dodáváme i podlahové dřevěné díly z prken o síle 19 mm, z lícní strany hoblované.


DVEŘE

Dveře mají pevný kovový rám s výplní kulatinou. Otvírání dveří je dovnitř směrem na boční stěnu kotce. Šířka dveří je 70 cm. Dveře se zavírají pomocí zástrče, do kterého je možné vložit visací zámek.

Potřebujete řešení
pro vaše potřeby?