O nás

Působíme na české trhu v oblasti výroby
ocelových konstrukcí a následných služeb
spojených s výstavbou a realizací od roku 1996.

Texas
Connection s.r.o.

Působí na české trhu v oblasti výroby ocelových konstrukcí a následných služeb spojených s výstavbou a realizací od roku 1996. Do výrobního odvětví firmy dále patří různé typy ocelových hal nebo realizace staveb na klíč pro průmysl a zemědělství.

Svým technickým vybavením můžeme zajišťovat zakázky vyžadující svařování, ohýbání trubek, stříhání plechů, ohraňování, frézování, vrtání, broušení a leštění.  Z ostatních ocelových profilů vyrábíme atypické ocelové konstrukce pro přístřešky, zastřešení, vrata nebo prosklené fasády.

V tomto odvětví se zaměřujeme hlavně na kotce a boudy pro psy, dřevěné přístřešky, garáže, dřevěné ploty a dřevěné fasády. Svým zákazníkům nabízíme také výrobky v kombinaci kov a dřevo.

Historie
společnosti

 
1996

Založení
společnosti

Zakládáme mateřskou společnost ZK, s.r.o. a začínáme s výrobou chovatelského zařízení pro koně, skot a ovce.
 
2000

Největší
český výrobce

Náš výrobní program se postupně rozšířil. Firma rozšiřuje svůj výrobní program o kotce a boudy pro psy, ohrádky pro štěňata, krmítka a výběhy.
 
2002

Významní
obchodní partneři

Firma se zabývá výstavbou různých útulků pro opuštěné psy, výstavbou psích hotelů, kotců pro Polici ČR, Vojenskou policii a Český kynologický svaz. Zakládáme dceřinou společnost Texas Connection s.r.o.. Firma exportuje své výrobky do zahraničí.
 
2005

Zahájení
výroby ocelových hal

Firma zařazuje do výroby ocelové haly a ocelové konstrukce. Úspěšně realizujeme první zakázky. Nejčastěji vyrábíme a montujeme skladové haly, jezdecké haly a zemědělské haly.
 
2010

Zahájení výroby
obloukových hal

Rozhodli jsme se, že začneme vyrábět také obloukové haly. Netrvá dlouho a obloukové haly si nacházejí své první zákazníky.
 
2016

Modernizace
výroby

Modernizujeme naše výrobní zázemí. Plně se věnujeme tomu, abychom našim zákazníkům mohli nabídnout nejlepší služby od poradenství, zaměření, dopravy až po montáže a servis našich výrobků.
 
2022

Udržujeme krok
s dobou

Vývoj v našem oboru značně pokročil. Snažíme se stále ze všech sil udržet s tímto trendem krok. Vždy byla pro firmu prvořadá kvalita a spokojenost zákazníka.
26

let na českém trhu

55

zaměstnanců

500

realizovaných staveb

50+

km² zastaveněné plochy