Jak vybrat
obloukovou halu

Poradíme Vám, co je potřeba zvážit
pro správný výběr obloukové haly,
aby vyhovovala Vašim potřebám.

Účel obloukové haly

Potřebujete skladovou halu? Jezdeckou halu nebo sportovní halu?

Naše obloukové haly lze využít pro různé účely. Nejčastěji vyrábíme obloukové haly pro využití skladování. V obloukové hale lze skladovat např. různé stavební materiály, stavební stroje nebo zemědělskou techniku. Obloukovou halu můžete ale využít i jako jezdeckou halu nebo jako halu pro chov hospodářských zvířat. 

Velikost obloukové haly

Už víte, co budete skladovat a kolik toho bude? Zjistěte, jaké jsou možnosti naší výroby.

Dle Vašeho přání a požadavků můžeme vyrobit rozměr obloukové haly jaký budete potřebovat. Umíme vyrobit obloukovou halu od malé velikosti až po rozpon haly 30 - 40 m šířky. Délku a výšku obloukové haly si opět můžete zvolit Vy.

Materiál

Nebojte nebudeme po Vás chtít, abyste museli řešit výběr materiálu. Všechny naše obloukové haly vyrábíme ze stejného materiálu.

Pro výrobu konstrukce obloukových hal používáme pozinkované trubky a další pozinkované profily. Dle našich zkušeností a praxe jsme pro výrobu obloukových hal vybrali pozinkovaný materiál, abychom zajistili kvalitní konstrukci s dlouhou životností. Pro opláštění konstrukce používáme PVC krytinu od Belgického dodavatele, se kterým také řešíme správný výběr a použití pro konkrétní typ obloukové haly.

Typ obloukové haly

Vyberte si obloukovou halu z naší nabídky nebo Vám vyrobíme halu dle požadavků

V naší nabídce najdete obloukové haly různých typů. Nabízíme obloukové haly od šířky 6,45 m do šířky až 40 m. Dále nabízíme výrobu obloukového zastřešení, plachtové haly nebo kruhové jízdárny pro koně. 

Montáž a umístění obloukové haly

Terén a umístění obloukové haly je na Vás. Stačí vybrat místo, povrch a můžeme montovat.

Montáž obloukové haly lze provést do travnaté plochy, štěrkové plochy, asfaltu nebo do např. betonových panelů. Ukotvení konstrukce haly je součástí dodávky a je řešeno pomocí ocelových kotev nebo chemických kotev. Založení konstrukce obloukové haly je řešeno na ocelovou základnu z "U" profilu. K montáži si zajistíme vše potřebné (lešení, montážní plošinu, jeřáb).

Termín dodání obloukové haly

V jakém termínu a ročním období budete potřebovat obloukovou halu?

To je možné si s námi domluvit. Obloukové haly vyrábíme téměř nepřetržitě. Montáže až na výjimky velkých mrazů probíhají během celého roku. V případě, že se rozhodnete u nás provést objednávku obloukové haly, je dobré to řešit s dostatečným předstihem. Doba výroby od objednání je minimálně 4 – 8 týdnů dle typu a velikosti obloukové haly. 

Koho si vybrat

Pro bezproblémovou výrobu a montáž si vyberte právě náš tým s letitými zkušenostmi.

Výrobu obloukových hal jsme zahájili roku 2010. Měli jsme tedy dostatek času se věnovat naší výrobě, její optimalizaci a kvalitě. Během této doby jsme se snažili vždy vymyslet něco nového nebo vylepšit provedení obloukových hal. Nyní Vám dokážeme nabídnout obloukové haly za skvělých podmínek a za příznivou cenu.

Potřebujete
poradit?