Jak vybrat
obloukovou halu

Poradíme vám, co je potřeba zvážit
pro správný výběr obloukové haly,
aby vyhovovala vašim potřebám.

Využití obloukové haly

Naše obloukové haly lze využít v odvětví zemědělství i průmyslu.

Jednoduché a rychlé řešení pro vybudování skladové haly nabízejí obloukové haly typu ECONOMIC SERIES. Další typy hal, jako jsou STANDARD-RS SERIES a LARGE SERIES, které mají variabilní rovné boční stěny, umožňují využití skladování většího objemu materiálu případně jsou vhodné pro realizaci jezdecké haly.

Rozměr haly

Nabízíme typové obloukové haly i výrobu haly na zakázku.

V naší typové nabídce obloukových hal je možné si vybrat z různých rozměrů. Nabízíme také i výrobu obloukové haly atypických rozměrů. V případě zájmu je možné provést zaměření místa montáže haly a zhotovit nákres provedení.

Opláštění haly

Pro opláštění obloukových hal používáme různé gramáže plachty i různé barvy.

Našim zákazníkům nabízíme možnost výběru plachty v barvě dle vzorníku, možnost výběru gramáže plachty, případně výběr prosvětlovacích plachet a dalších komponentů. Pro většinu námi vyráběných hal používe sílu plachty 680g/m2, která je dostatačnou zárukou proti povětrnostním vlivům.

Příslušenství pro haly

Pro obloukové haly dodáváme různé typy vrat, odvětrávání nebo potisk plachty.

Dle požadavku zákazníka můžeme provést výrobu různých rozměrů a typů vrat. Pro obloukové haly Economic Series dodáváme standardně vrata o rozměru 3,5 x 3,5 m. Pro obloukové haly Standard-RS Series, Large Series, Monoslope Series je možné dodat vrata větších rozměrů. Dodáváme také systémy odvětrávání a potisk plachty logem.

Montáž obloukové haly

Montáž obloukové haly lze provést na různé podloží bez stavebních základů.

Před montáží hlavní konstrukce haly provedeme ukotvení základové konstrukce. Základová konstrukce haly je řešena z U profilu. Tento typ ukotvení umožňuje snadné provedení montáže na různý typ terénu. Nejčastěji provádíme montáž haly na travnatý povrch, štěrk, asfalt, případně do betonové podlahy. Podívejte se na naše produktová videa z montáže obloukových hal. V případě zájmu lze provést montáž haly i na nejrůznější prvky jako jsou např. lodní kontejnery, betonová podezdívka, lego bloky apod.

Termín dodání

Záleží na typu haly a rozsahu zakázky.

Obloukové haly Economic Series, případně menší velikosti hal vyrábíme a dodáváme do 4-5 týdnů od objednání. Haly větších rozměrů dodáváme maximálně do 2 měsíců od objednání.

Cena obloukové haly

Cena obloukové haly je od 1.500,- Kč do 3.000,- Kč / m2 zastavěné plochy

Cena obloukové haly se určuje dle typu konstrukce haly, opláštění, podle adresy místa montáže a podle dalších požadavků zákazníka. Pro upřesnění ceny obloukové haly nám zašlete poptávku haly pomocí formuláře nebo na e-mail uvedený v kontaktech

Potřebujete
poradit?