Jak vybrat
ocelovou halu

Poradíme Vám, co je potřeba zvážit
pro správný výběr ocelové haly,
aby vyhovovala Vašim potřebám.

Účel ocelové haly

Potřebujete skladovou halu? Jezdeckou halu nebo výrobní halu?

Naše ocelové haly lze využít pro různé účely. Nejčastěji vyrábíme ocelové haly pro využití skladování, jezdecké haly a výrobní haly. V ocelové hale lze skladovat např. různé stavební materiály, stavební stroje nebo zemědělskou techniku. Ocelovou halu můžete ale využít i jako jezdeckou halu nebo jako halu pro chov hospodářských zvířat. 

Velikost ocelové haly

Už víte, co budete skladovat a kolik toho bude? Zjistěte, jaké jsou možnosti naší výroby.

Dle Vašeho přání a požadavků můžeme vyrobit rozměr ocelové haly jaký budete potřebovat. Umíme vyrobit ocelovou halu od malé velikosti až po velké haly.

Materiál

Nebojte nebudeme po Vás chtít, abyste museli řešit výběr materiálu. Všechny naše ocelové haly vyrábíme pouze z toho nejlepšího.

Pro výrobu konstrukce ocelových hal používáme pozinkovaný materiál, válcované profily a další ocelové prvky. Dle našich zkušeností a praxe jsme pro výrobu ocelových hal vybrali optimální materiál a tímto jsme zajistili přijatelnou cenu konstrukce. Pro opláštění konstrukce ocelové haly používáme trapézové plechy nebo PUR panely.

Typ ocelové haly

Vyberte si ocelovou halu z naší nabídky nebo Vám vyrobíme halu dle požadavků.

V naší nabídce najdete ocelové haly různých typů. Vyrobíme ocelovou halu dle Vašeho zadání nebo dle projektové dokumentace. Dále nabízíme výrobu ocelového zastřešení, atypické haly nebo ocelové konstrukce. 

Montáž a umístění ocelové haly

Terén a umístění ocelové haly je na Vás. Stačí vybrat místo, připravit základy a můžeme montovat.

Montáž ocelové haly lze provést pouze do betonových základů. Ukotvení konstrukce haly je součástí dodávky a je řešeno pomocí chemických kotev. K montáži si zajistíme vše potřebné (montážní plošinu, jeřáb).

Termín dodání ocelové haly

V jakém termínu a ročním období budete potřebovat ocelovou halu?

To je možné si s námi domluvit. Ocelové haly vyrábíme téměř nepřetržitě. Montáže až na výjimky velkých mrazů probíhají během celého roku. V případě, že se rozhodnete u nás provést objednávku ocelové haly, je dobré to řešit s dostatečným předstihem. Doba výroby od objednání je minimálně 4 – 8 týdnů dle typu a velikosti ocelové haly. 

Koho si vybrat

Pro bezproblémovou výrobu a montáž si vyberte právě náš tým s letitými zkušenostmi.

Výrobu ocelových hal jsme zahájili roku 2005. Měli jsme tedy dostatek času se věnovat naší výrobě, její optimalizaci a kvalitě. Během této doby jsme se snažili vždy vymyslet něco nového nebo vylepšit provedení ocelových hal. Nyní Vám dokážeme nabídnout ocelové haly za skvělých podmínek a za příznivou cenu.

Potřebujete
poradit?