Jak vybrat
ocelovou halu

Poradíme vám, co je potřeba zvážit
pro správný výběr ocelové haly,
aby vyhovovala vašim potřebám.

Využití ocelové haly

Naše ocelové haly lze využít v odvětví zemědělství i průmyslu.

Nabízíme haly nezateplené a zateplené. Nezateplené haly jsou vhodné pro skladování, pro jezdectví nebo pro chov hospodářských zvířat. Zateplené haly jsou vhodné pro skladování, výrobu, logistiku a servis, dílnu apod.

Rozměr haly

Nabízíme typové ocelové haly i výrobu haly na klíč.

V naší typové nabídce ocelových hal je možné si vybrat z různých rozměrů. Nabízíme také i výrobu ocelové haly atypických rozměrů. V případě zájmu je možné provést zaměření místa montáže haly a zhotovit nákres provedení.

Opláštění haly

Pro opláštění ocelových hal používáme PUR panely a trapézové plechy.

Našim zákazníkům nabízíme možnost výběru PUR panelů a trapézových plechů v různém provedení. Nabízíme také prosvětlovací pásy do střech a stěn a světlíky.

Příslušenství pro haly

Pro ocelové haly dodáváme různé typy vrat a prosvětlení.

Dle požadavku zákazníka můžeme provést výrobu různých rozměrů a typů vrat. Pro ocelové haly dodáváme standardně vrata posuvná a sekční průmyslová vrata. Dodáváme také systémy odvětrávání a prosvětlení.

Montáž ocelové haly

Zajistíme pro vás přípravu základů a podloží.

Před montáží hlavní konstrukce haly je nutné zajistit rovnání terénu a zhotovení betonových patek. Tyto služby vám můžeme nabídnout. V případě zájmu provedeme také průmyslovou betonovou podlahu.

Termín dodání

Záleží na typu haly a rozsahu zakázky.

Ocelové haly vyrábíme a dodáváme do 4-5 týdnů od objednání. Haly větších rozměrů dodáváme maximálně do 2 měsíců od objednání.

Cena ocelové haly

Rádi vám připravíme cenovou nabídku dle vašich požadavků.

Cena ocelové haly se určuje dle typu konstrukce haly, opláštění, podle adresy místa montáže a podle dalších požadavků zákazníka. Pro upřesnění ceny ocelové haly nám zašlete poptávku haly pomocí formuláře nebo na e-mail uvedený v kontaktech. V případě zájmu lze také vše probrat osobně.

Potřebujete
poradit?