ZÁDADY VRÁCENÍ PENĚZ

Máme 30 dní pro vrácení zboží, což znamená, že máte 30 dní od obdržení objednávky na to, abyste požádali o vrácení finačních prostředků.

Abyste mohli zboží vrátit, musí být ve stejném stavu, v jakém jste ho obdrželi, nepoškozené a v původním obalu. Budete také potřebovat účtenku nebo doklad o nákupu.

Chcete-li zahájit vrácení, můžete nás kontaktovat na adrese obchod@texasconnection.cz. Pokud bude vaše vrácení přijato, zašleme vám štítek pro vrácení zboží a také pokyny, jak a kam zboží odeslat. Zboží zaslané zpět k nám bez předchozí žádosti o vrácení nebude přijato.

V případě jakýchkoli dotazů ohledně vrácení nás můžete kdykoli kontaktovat na adrese obchod@texasconnection.cz

Poškození a problémy
Po obdržení objednávky ji prosím zkontrolujte a v případě, že je zboží vadné, poškozené nebo jste obdrželi špatné zboží, nás neprodleně kontaktujte, abychom mohli problém posoudit a napravit. Bohužel nemůžeme přijímat vrácení zboží z výprodeje ani dárkových karet.

Výměny
Nejrychlejší způsob, jak si zajistit, že dostanete to, co chcete, je vrátit zboží, které máte, a po přijetí vrácení provést samostatný nákup nového zboží.

Vrácení peněz
Po obdržení a kontrole vráceného zboží vás budeme informovat, zda bylo vrácení peněz schváleno, či nikoli. V případě schválení vám budou peníze automaticky vráceny na váš původní způsob platby. Nezapomeňte prosím, že zpracování a zaúčtování vrácené částky může trvat několik dní.