Skladová izolovaná hala s pultovou střechou

Izolovaná hala 8 x 18 m

Izolované haly vyrábíme na zakázku dle požadavku zákazníka. Zákazník si může zvolit jaký požaduje rozměr haly nebo barvu opláštění izolované haly. Pro opláštění haly používáme sendvičové střešní a stěnové panely, které mají vynikající izolační vlastnosti. V případě zájmu o zpracování cenové nabídky nás kontaktujte na e-mail uvedený v kontaktech.

Izolovaná hala 8 x 18 m

Dodávku izolované haly jsme realizovali pro společnost zabývající se výrobou obalových materiálů pro ŠKODA AUTO. Zákazníkovi jsme vyrobili ocelovou halu o rozměru 8 x 18 m, který potřeboval pro umístění výrobní linky. Konstrukce haly je v žárově zinkované povrchové úpravě. Typ střechy haly je pultový se sklonem dozadu. Ukotvení ocelové konstrukce izolované haly je řešeno do betonových pasů, které si zhotovil zákazník dle projektové dokumentace na vlastní náklady.

Opláštění haly a střešní krytina

Střešní krytina a opláštění izolované haly je řešeno pomocí sendvičových panelů tl. 100 mm. Barva sendvičových panelů je šedo-bíla doplněna lemováním v barvě antracit. Sendvičové panely mají výborné izolační vlastnosti a jsou vhodné pro ocelové skladové haly a výrobní haly. Velkou výhodou je snadná a rychlá montáž za pomocí speciální upevňovací techniky. Sendvičové panely dokážou nahradit klasické zdi budovy o síle až 500 mm, udržují si stálobarevnost a mají dlouhou životnost bez velkých nároků na údržbu.

Vrata a okna

Na přání zákazníka jsme do izolované haly dodali sekční průmyslová izolační vrata s dveřmi a výklopná plastová okna v požadované barvě. Izolační vrata jsou vyráběna na zakázku o rozměru 3 x 2,5 m, okna mají rozměr 1 x 0,5 m.

Projektová dokumentace pro izolovanou halu

Pro našeho zákazníka jsme také zpracovali kompletní projektovou dokumentaci včetně statického výpočtu pro konkrétní sněhovou oblast. Zákazníkovi jsme pomohli s vyřízení stavebního povolení.