SLEVA 10% do 30.9.2023

Hala Container Serie - Ideální řešení pro zastřešení lodních kontejnerů

Pokud hledáte flexibilní a bezpečné řešení pro vaše skladovací nebo podnikatelské potřeby, naše série hal Container Serie je tím pravým řešením. S důrazem na flexibilitu a bezpečnost vám nabízíme produkt, který vám poskytne potřebný prostor a spolehlivost.

Hlavní vlastnosti haly Container Serie:

Pozinkovaná Konstrukce: Hala Container Serie je vyrobena s použitím pozinkované konstrukce, což zajišťuje odolnost proti korozi a dlouhou životnost.

Plachtová Střecha 680g/m2: Střecha haly má hustotu 680g/m2, což zajišťuje vysokou odolnost proti povětrnostním podmínkám a dlouhou životnost.

Základová Konstrukce z U-Profilu: Haly Container Serie mají pevnou a stabilní základovou konstrukci z U-profilu, což zaručuje bezpečnost a stabilitu.

Ukotvení Pomocí Ocelových Kotví: Naše haly jsou snadno a bezpečně ukotveny pomocí ocelových kotví, což zajišťuje jejich pevnost a stabilitu.

Dostupné rozměry:

Šířka 6,45 m a 9,45 m: Nabízíme haly Container Serie ve dvou různých šířkách, 6,45 metru a 9,45 metru, abychom vám poskytli možnost vybrat si ideální šířku pro vaše potřeby.

Variabilní Délky Podle Kontejneru: Délka haly je plně přizpůsobitelná podle vašich potřeb. Haly Container Serie jsou navrženy tak, aby dokonale ladily s kontejnery o délce 6 metrů.

Nabízíme vám flexibilní a bezpečné řešení pro vaše skladovací nebo podnikatelské potřeby. S halou Container Serie získáte prostor, který potřebujete, a možnost přizpůsobit si ho tak, jak vám vyhovuje. Kontaktujte nás ještě dnes pro další informace a cenovou nabídku!

Zašlete nám poptávku obloukové haly!