Poradenství

Poradenství

Od výběru produktu po realizaci

Budete-li potřebovat poradit s výběrem správného typu kotce pro psa, obloukové haly, ocelové haly nebo chovatelského zařízení, rádi Vám s výběrem pomůžeme. Můžete se na nás obrátit na telefonním čísle uvedeném v kontaktech nebo nám zašlete dotaz e-mailem. Rádi Vás také přivítáme v areálu naší firmy v Tachlovicích, kde Vám můžeme osobně ukázat kotce pro psy, chovatelská zařízení a také obloukové haly na naší venkovní výstavě.

Projektová dokumentace

Kompletní dokumentace Vašeho projektu

V případě zájmu zákazníka rádi zpracujeme ucelenou projektovou dokumentaci v požadovaném rozsahu. Tuto službu nabízíme především pro realizace zakázek obloukových hal a ocelových hal. Spolupracujeme s šikovnými projektanty a statiky, kteří umějí pracovat rychle, kvalitně a za rozumnou cenu. V případě zájmu o zpracování projektové dokumentace nás neváhejte kontaktovat.

Projektová dokumentace

Stavební povolení

Stavební povolení

Pomůžeme Vám vše zařídit

Plánujete výstavbu obloukové haly nebo ocelové haly? Nechcete osobně řešit vyřizování stavebního povolení? Nechte to na nás. Budeme komunikovat s úřady a zařídíme vše potřebné, aby Vám stavební úřad v co nejkratší době vydal povolení pro stavbu haly. O průběhu vyřizování Vás budeme průběžně informovat.

Doprava a Montáž

Od nás k Vám snadno a rychle

Svým zákazníkům nabízíme také dopravu a montáž našich produktů. Dopravu nabízíme vlastními vozy nebo prostřednictvím spediční služby. Montáž nabízíme pro kotce pro psy, přístřešky, obloukové haly a ocelové haly. Kotce pro psy a některá chovatelská zařízení si může také zákazník smontovat osobně dle návodu na montáž. Kontaktujte nás a vše domluvíme.

Doprava a Montáž

Servis a opravy

Servis a opravy

Servis všech našich produktů

I když se to téměř nestává, budete-li potřebovat servis a opravu některého z našich produktů, obloukové haly nebo ocelové haly, volejte a pište. Jsme Vám k dispozici.