Kotec pro psa kombinovaný pro chov psů i do zahrady!

Kotec pro psa kombinovaný pro chov psů i do zahrady!

Kotec pro psa kombinovaný v provedení 1/2 palubky a 1/2 síť nebo kulatina je velmi kvalitním a odolným řešením pro majitele psů, kteří hledají spolehlivý kotec pro psy, který by mohli sladit také se svou zahradou. S kombinací ocelového žárově zinkovaného rámu, palubek o tloušťce 19 mm a střechy z pozinkovaného trapézového plechu poskytuje tento kotec nejen dlouhou životnost, ale také vysokou úroveň ochrany a bezpečnosti pro vašeho psa.

Kombinovaný kotec pro psa

Kotec pro psa - stěny kotce

Kotec pro psa má stěny z ocelového žárově zinkovaného rámů, které poskytují pevnost a odolnost vůči vnějším vlivům. Ocelové rámy jsou s výplní dřeva, které je z palubek o tloušťce 19 mm, což zajišťuje stabilitu a odolnost proti poškození. Přední stěna je kombinovaná z palubek a sítě nebo z palubek a kulatiny. Přední stěna poskytuje závětří pro psa a dostatečný výhled do okolního prostoru.

 Kotec pro psa kombinovaný

Kotec pro psa - podlaha kotce

Kotec pro psa je dodáván s podlahou,  která je tvořena ocelovým rámem s nožičkami pro snadnou instalaci a stabilitu. Podlahová krytina je zhotovena z Cetris desek, které jsou omyvatelné, nepropustné a odolné vůči mrazu, což zajišťuje čisté a hygienické prostředí pro chov psů.

Kotec pro psa - střecha kotce

Střecha kotce je tvořena pozinkovaným trapézovým plechem, který poskytuje vysokou odolnost proti povětrnostním podmínkám a ochranu před srážkami. Tato konstrukce střechy zajišťuje suché a bezpečné prostředí pro psa v každém počasí.

Pozinkovaná střecha psího kotce

Kotec pro psa kombinovaný 1/2 palubky 1/2 síť, kulatina je ideálním řešením pro majitele psů, kteří hledají vysoce kvalitní, odolný a bezpečný kotec pro své psy. S jeho robustní konstrukcí a praktickými vlastnostmi nabízí tento kotec pohodlné a bezpečné prostředí pro psa, spolu s jednoduchou montáží dle přiloženého návodu.

TEXAS CONNECTION – Váš partner při výběru kotce a boudy pro psa

V našem internetovém obchodě Texas Connection vám přinášíme osvědčenou a funkční nabídku psích bud a kotců pro vaše psy. Pokud preferujete kvalitní dřevěné psí boudy, v Texas Connection naleznete ideální možnosti výběru. Máte dotazy nebo návrhy?

Nejste si jisti, který produkt je pro vašeho psa ten pravý? Kontaktujte nás e-mailem nebo telefonicky. Jsme tu pro vás a těšíme se na vaše dotazy abychom vám pomohli najít ideální řešení pro pohodlí a bezpečí chov psů.