Pastevní přístřešek pro koně a skot 6 x 6 m

Pastevní přístřešek pro koně a skot 6 x 6 m

Pastevní přístřešek pro koně a skot o rozměrech 6x6 metrů je vyrobený z žárově zinkované ocelové konstrukce a z plachtové střechy o hmotnosti 680 g/m2. Pastevní přístřešek pro koně a skot představuje optimální řešení pro chov koní, skotu a hospodářských zvířat. Jeho konstrukce z oceli z trubkových profilů zaručuje vysokou odolnost a dlouhou životnost, což je klíčovým faktorem při poskytování spolehlivého přístřeší pro hospodářská zvířata.

Pastevní přístřešek pro koně a skot - montáž:

Díky rychlé a snadné montáži může být Pastevní přístřešek pro koně a skot postaven na požadovaném místě bez zbytečných nákladů. Montáž lze provést s minimálními náklady na pracovní sílu a za krátkou dobu, což je klíčovým faktorem pro zemědělce a majitele zvířat, kteří chtějí co nejrychleji poskytnout svým koním a skotu potřebnou ochranu.

plachtový přístřešek pro koně a skot 6 x 6 m

Pastevní přístřešek pro koně a skot - konstrukce: 

Ocelová konstrukce z trubkových profilů s žárovým zinkováním poskytuje pevnost, odolnost proti povětrnostním vlivům a minimalizuje riziko korozního poškození. To znamená, že pastevní přístřešek pro koně a skot odolává náročným podmínkám venkovního prostředí a poskytuje spolehlivou ochranu pro hospodářská zvířata.

plachtový přístřešek pro koně a skot, žárově zinkovaná konstrukce

Pastevní přístřešek pro koně a skot - plachta:

Plachta s hmotností 680 g/m2 zaručuje robustnost a odolnost proti nepříznivým povětrnostním podmínkám. Zelená barva střechy nejen dodává přístřešku estetický vzhled, ale i skvěle sladěnou harmonii s přírodou.

plachtový přístřešek pro skot

Pastevní přístřešek pro koně a skot - ukotvení:

Pastevní přístřešek pro koně a skot je stabilně ukotven pomocí ocelových kotvících prvků, což zajišťuje pevnost a spolehlivost i při silnějším větru. Součástí plachty jsou i protiprůvanové sítě, které poskytují optimální ventilaci a zároveň ochranu proti nežádoucím hmyzům a průvanu.

pastevní přístřešek pro koně a skot

Výhody a vlastnosti:

  • Všestrannost: Plachtový přístřešek je vhodný nejen pro koně, ale i pro chov skotu, což z něj činí multifunkční investici pro venkovní hospodářství.
  • Estetický design: Zelená barva střechy se harmonicky sladí s okolní přírodou, čímž přispívá k vizuální atraktivitě místa.
  • Odolnost: Konstrukce z žárově zinkovaných ocelových profilů a pevná plachta s vysokou hmotností zajišťují dlouhou životnost a minimální údržbu.
  • Snadná montáž a demontáž: Díky jasnému návodu lze přístřešek snadno sestavit a rozebrat, což usnadňuje přesun nebo údržbu.
  • Bezpečnost a pohodlí: Protiprůvanové sítě zajišťují optimální podmínky pro zvířata, chráníce je před nepříznivými povětrnostními vlivy a nežádoucím hmyzem.

Plachtový přístřešek o rozměrech 6x6 metrů tak představuje efektivní a praktické řešení pro zajištění bezpečného a pohodlného prostředí pro koně a skot v každém venkovním prostředí.

plachtový pastevní přístřešek pro koně a skot 6 x 6 m

TEXAS CONNECTION – Váš partner při výběru pastevního přístřešku

V našem internetovém obchodě Texas Connection vám nabízíme osvědčené a funkční pastevní přístřešky pro koně a skot. Pokud preferujete kvalitní dřevěné přístřešky pro koně, v Texas Connection naleznete ideální možnosti pro chov koní. Máte dotazy nebo návrhy? Nejste si jisti, který produkt je pro vaše koně nebo skot vhodný? Kontaktujte nás e-mailem nebo telefonicky. Jsme tu pro vás a těšíme se na vaše dotazy abychom vám pomohli najít ideální řešení pro chov hospodářských zvířat.