Proč si vybrat právě náš plachtový přístřešek pro koně?

Proč si vybrat právě náš plachtový přístřešek pro koně?

Plachtový přístřešek pro koně je důležitým chovatelským zařízením, které by nemělo chybět na žádné pastvině. A jak řešit přístřeší pro koně na pastviny prakticky, jednoduše a kvalitně?

Praktickým a odolným řešením je plachtový přístřešek pro koně o rozměrech 3 x 6 metrů. Plachtový přístřešek pro koně je vyrobený z žárově zinkované konstrukce. Střešní krytina přístřešku je z PVC plachty, která má gramáž 680g/m2, což zajišťuje maximální odolnost vůči povětrnostním vlivům a poskytuje koním bezpečné a pohodlné prostředí.

Pastevní přístřešek pro koně, rozměr 3 x 6 m

Plachtový přístřešek pro koně - montáž a ukotvení:

Jednou z hlavních výhod plachtového přístřešku je jednoduchá montáž. Plachtový přístřešek pro koně se jednoduše sestavuje bez zdlouhavé montáže. Plachtový přístřešek pro koně je pevně ukotven pomocí ocelových kotev přímo do stávajícího terénu, což zajišťuje jeho stabilitu i při náročných povětrnostních podmínkách.

Pastevní přístřešek pro koně

Plachtový přístřešek pro koně  - protiprůvanová síť:

Výhodou plachtového pastevního přístřešku je také protiprůvanové sítě umístěné na bočních stěnách a na zadní stěně. Tyto sítě zajišťují dostatečnou ventilaci, což je nezbytné pro koně, kteří ocení čerstvý vzduch, když jsou v přístřešku. Zároveň chrání před nepříznivým větrem a zachovávají klidné prostředí pro odpočinek.

Plachtový přístřešek pro koně

Plachtový přístřešek pro koně - materiály:

Plachtový přístřešek pro koně má střešní krytinu tvořenou z PVC plachty o síle 680g/m2. Ocelová konstrukce přístřešku je žárově zinkovaná, což zajistí dlouhou životnost a minimální nároky na údržbu. Použité materiály k výrobě plachtového přístřešku pro koně jsou odolné vůči UV záření, korozi a dalším vnějším vlivům, což představuje investici do kvalitního pastevního přístřešku a dlouhodobou životnost.

Přístřešky pro koně

Plachtový přístřešek pro koně  - rozměry:

Celková výška přístřešku je 3,5 m, střešní konstrukce z pozinkovaných trubek a spodní konstrukce z pozinkovaných ohradních panelů o výšce 1,6 m poskytují dostatečně prostorné a bezpečně řešení. Pastevní přístřešek není pouze funkčním řešením, ale také pěkným prvkem v prostředí pastvin.

Pastevní přístřešek 3 x 6 m splňuje nejen požadavky na kvalitní ochranu koní, ale i na praktičnost, odolnost a funkčnost. Ideální volba pro každého majitele koní, který chce zabezpečit optimální podmínky.

Pastevní přístřešek pro koně, rozměr 3 x 6 m

Vlastnosti Výhody
Žárově zinkovaná konstrukce Maximální odolnost vůči povětrnostním vlivům
PVC krytina s sílou 680g/m2 Ochrana před UV zářením a vodou, dlouhá životnost
Snadná montáž Bezproblémová instalace bez složitých postupů
Pevné ukotvení Ocelové kotevní kotvy zajišťují stabilitu přístřešku
Protiprůvanová síť Optimální ventilace a ochrana před nepříznivým větrem
Celková výška 3,5 m Dostatečný prostor pro pohodlný pobyt koní
Pozinkované ohradní panely Stabilní spodní konstrukce s s jednoduchou montáží
Střešní konstrukce z pozinkovaných trubek Kvalitní provedení a odolnost proti povětrnostním vlivům
Design Vytváří příjemné prostředí na pastvině
Délka 6 m, šířka 3 m Ideální rozměry pro pohodlný pobyt koní

 

TEXAS CONNECTION – Váš partner při výběru pastevního přístřešku

V našem internetovém obchodě Texas Connection vám nabízíme osvědčené a funkční pastevní přístřešky pro koně a skot. Pokud preferujete kvalitní dřevěné přístřešky pro koně, v Texas Connection naleznete ideální možnosti pro chov koní. Máte dotazy nebo návrhy? Nejste si jisti, který produkt je pro vaše koně nebo skot vhodný? Kontaktujte nás e-mailem nebo telefonicky. Jsme tu pro vás a těšíme se na vaše dotazy abychom vám pomohli najít ideální řešení pro chov hospodářských zvířat.