Proč si vybrat právě náš plachtový přístřešek pro koně?

Proč si vybrat právě náš plachtový přístřešek pro koně?

Pastevní přístřešky pro koně jsou důležitým chovatelským zařízením, které by nemělo chybět na žádné pastvině. A jak řešit přístřeší pro koně na pastviny prakticky a jednoduše a kvalitně?

Praktickým a odolným řešením je pastevní přístřešek o rozměrech 3 x 6 metrů. Jeho konstrukce je žárově zinkovaná a s PVC krytinou o síle 680g/m2, zajišťuje maximální odolnost vůči povětrnostním vlivům a poskytuje koním bezpečné a pohodlné prostředí.

Pastevní přístřešek pro koně, rozměr 3 x 6 m

Snadná montáž a pevné ukotvení:

Jednou z hlavních výhod tohoto přístřešku je jeho jednoduchá montáž. Žádná komplikovaná sestavování, žádné zdlouhavé postupy. S žárově zinkovanou konstrukcí a ocelovými kotvami je přístřešek pevně ukotven, což zajišťuje jeho stabilitu i při náročných povětrnostních podmínkách.

Pastevní přístřešek pro koně

Protiprůvanová síť pro optimální pohodu:

Výhodou tohoto pastevního přístřešku jsou také protiprůvanové sítě umístěné na bočních a zadních stěnách. Tyto sítě zajišťují dostatečnou ventilaci, což je nezbytné pro koně, kteří ocení čerstvý vzduch i při nepříznivém počasí. Zároveň chrání před nepříznivým větrem a zachovávají klidné prostředí pro odpočinek.

Plachtový přístřešek pro koně

Kvalitní materiály pro dlouhou životnost:

PVC krytina o síle 680g/m2 a žárově zinkovaná konstrukce jsou zárukou dlouhé životnosti přístřešku. Tyto materiály jsou odolné vůči UV záření, korozi a dalším vnějším vlivům, což představuje investici kvalitního pastevního přístřešku a dlouhodobou životnost bez velkých nároků na údržbu.

Přístřešky pro koně

Kompletní a estetické provedení:

Celková výška přístřešku 3,5 m, střešní konstrukce z pozinkovaných trubek a spodní konstrukce z pozinkovaných ohradních panelů o výšce 1,6 m poskytují dostatečně prostorné a bezpečně řešení. Pastevní přístřešek není pouze funkčním řešením, ale také pěkným prvkem v prostředí pastvin.

Pastevní přístřešek 3 x 6 m splňuje nejen požadavky na kvalitní ochranu koní, ale i na praktičnost, odolnost a funkčnost. Ideální volba pro každého majitele koní, který chce zabezpečit optimální podmínky pro svá zvířata.

Pastevní přístřešek pro koně, rozměr 3 x 6 m

Vlastnosti Výhody
Žárově zinkovaná konstrukce Maximální odolnost vůči povětrnostním vlivům
PVC krytina s sílou 680g/m2 Ochrana před UV zářením a vodou, dlouhá životnost
Snadná montáž Bezproblémová instalace bez složitých postupů
Pevné ukotvení Ocelové kotevní kotvy zajišťují stabilitu přístřešku
Protiprůvanová síť Optimální ventilace a ochrana před nepříznivým větrem
Celková výška 3,5 m Dostatečný prostor pro pohodlný pobyt koní
Pozinkované ohradní panely Stabilní spodní konstrukce s s jednoduchou montáží
Střešní konstrukce z pozinkovaných trubek Kvalitní provedení a odolnost proti povětrnostním vlivům
Design Vytváří příjemné prostředí na pastvině
Délka 6 m, šířka 3 m Ideální rozměry pro pohodlný pobyt koní

 

TEXAS CONNECTION – Váš partner při výběru pastevního přístřešku

V našem internetovém obchodě Texas Connection vám nabízíme osvědčené a funkční pastevní přístřešky pro koně a skot. Pokud preferujete kvalitní dřevěné přístřešky pro koně, v Texas Connection naleznete ideální možnosti pro chov koní. Máte dotazy nebo návrhy? Nejste si jisti, který produkt je pro vaše koně nebo skot vhodný? Kontaktujte nás e-mailem nebo telefonicky. Jsme tu pro vás a těšíme se na vaše dotazy abychom vám pomohli najít ideální řešení pro chov hospodářských zvířat.