DOPRAVA

Děkujeme, že jste navštívili a nakupujete na texasconnection.cz Níže jsou uvedeny podmínky, které tvoří naše Zásady přepravy.

Pokud máme velký objem objednávek, může se odeslání zpozdit o několik dní. Počítejte prosím s dalšími dny na doručení. Pokud dojde k výraznému zpoždění odeslání vaší objednávky, budeme vás kontaktovat e-mailem nebo telefonicky.

Občas může dojít ke zpoždění dodání. *Dodací lhůty negarantujeme.

Doba dodání

Pokud je zboží skladem, tak bude doručeno do 5 - 10 dnů

Zboží na objednávku - o termínu dodání Vás budeme kontaktovat emailem.

Potvrzení o odeslání a sledování objednávky

Jakmile bude vaše objednávka odeslána, obdržíte e-mail s potvrzením o odeslání, který bude obsahovat číslo (čísla) pro sledování zásilky.

Clo, cla a daně

Společnost Texas Connection neodpovídá za cla a daně uplatněné na vaši objednávku. Veškeré poplatky uložené během nebo po odeslání jsou v odpovědnosti zákazníka (cla, daně atd.).

Pokud je nám balíček vrácen z důvodu nezaplaceného cla, daní nebo vrácení odesílateli, vrátíme vám cenu výrobku a ponecháme si náklady na dopravu. Pokud byl balíček vrácen odesílateli, umožníme jedno bezplatné opětovné odeslání, pokud se nám však vrátí podruhé, ponecháme si vzniklé poštovné. Při třetím pokusu bude zaslána faktura s cenou dopravy. (Platí pro mezinárodní i vnitrostátní objednávky)

Škody

Za škodu na zboží v době přepravy ručí přepravce. V případě viditelného poškození při předání zásilku nepřebírejte a sepište s přepravcem reklamační protokol.

V případě zjištění závady po převzetí zboží  vše řádně zdokumentujte a zahajte komunikaci s přepravcem.